Samodzielne stanowiska pracy:

Lp.Nazwa stanowiskaImię i nazwisko urzędnikatelefone-mail
1.Sekretarz GminyEdyta Nowickaw. 112Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody OsobisteSylwia Lewandowskaw. 113Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3.Inspektor ds. gospodarki mieszkaniowo-lokalowej, dróg i energetykiWanda Szczurkow.115Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.Kierownik Referatu rolno środowiskowego, budownictwa i nieruchomośc i zamówień publicznychTeresa Kozańw.123Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.Stanowisko pracy ds. organizacyjnych i obsługi sekretariatuMagdalena Rucińskatel. 915622024, 915622001, 915622161 w.104Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.Stanowisko pracy ds.działalności gospodarczej, organizacje pozarządowe, zdrowie i dział. AAAgnieszka Piotrowskaw.113Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7.Stanowisko pracy ds. kadr i cmentarzy komunalnych Gminy ChociwelBeata Przybyław.107Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8.Stanowisko pracy ds. gospodarki nieruchomościami gminnymiAleksandra Skupinw.121Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9.Stanowisko pracy ds. gospodarowania odpadami komunalnymi, oświatyAgnieszka Karcewiczw.223Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10.Stanowisko pracy ds. inwestycji i zagospodarowania przestrzennego, urzędnik wyborczyZofia Chmielewskaw.114Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11.Stanowisko pracy ds. obronnych, obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, OSP, informatyzacji i pozyskiwania środków zewnetrznychRobert Rusinw.116Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12.Stanowisko pracy ds. obsługi organów GminyMagdalena Wilkw.125Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13.Stanowisko pracy ds. ochrony środowiska, leśnictwa, gospodarki wodnejJoanna Chmielewskaw.221Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14.Stanowisko pracy ds. sportu i rekreacji, hala widowiskowo-sportowa. Chociwelski Informator SamorządowyDaniel Wieczorkiewicz915791129Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak załączników.

Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 27 czerwiec 2017 14:26 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 16 wrzesień 2019 15:59 Robert Rusin