Referat Finansowy (Fn):

NrStanowisko pracyImię i nazwiskotele-mail
1.Skarbnik GminyJanina Sarneckaw.102Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej organuKarolina Wróblewicz,w.124Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3.Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej jednostki – Urząd MiejskiKarolina Mireńczukw.224Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowejBarbara Żyław.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłatAgata Szymczykw.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.Stanowisko pracy ds. płac i rozliczeńEwa Janusw.324Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7.Stanowisko pracy ds. spraw obsługi kasowejMagdalena Łacinnikw.103Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8.Stanowisko pracy ds. księgowania i windykacji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i mandatów Straży MiejskiejMałgorzata Klimaszewskaw.323Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9.Stanowisko pracy ds. ewidencji, rozliczeń i konsolidacji VAT GminyMagdalena Dowejkow.325Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak załączników.

Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 27 czerwiec 2017 14:29 Robert Rusin