Referat Finansowy (Fn):

nrStanowisko pracyImię i nazwiskotele-mail
1Skarbnik GminyJanina Sarneckaw. 102Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej organuKarolina Wróblewiczw.124Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej jednostki – Urząd MiejskiAnna Andrałojćw.224Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowejBarbara Żyław.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłatAgata Szymczykw.101Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6Stanowisko pracy ds. płac i rozliczeńEwa Janusw.324Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7Stanowisko pracy ds. spraw obsługi kasowejKarolina Gruśw.103Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8Stanowisko ds. księgowania i windykacji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i mandatów Straży MiejskiejMałgorzata Klimaszewskaw.323Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak załączników.

Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 27, czerwiec 2017 14:29 Robert Rusin