Komisje Rady Miejskiej w Chociwlu VIII kadencji lata 2018-2023

  1. Komisja Rewizyjna

    1. Pani Emila Łaniec – Przewodnicząca (od nia 29.09.2020)
    2. Pani Anna Rusin-Wak – Zastępca Przewodniczącej
    3. Pan Andrzej Puławski – Członek
    4. Pan Marcin Wiśniewski – Członek (dnia 19.02.2019 roku Wojewoda Zachodniopomorski Zarządzeniem nr 42/2019 stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Dz.Urzęd. Woj. Zach. z dnia 19.02.2019 roku poz. 1070)
    5. Pani Sylwia Zagrodzka – Członek (Postanowienie nr 2/2020 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 10 stycznia 2020 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Dz. Urz. Woj. Zach z dnia 13 stycznia 2020 r. poz. 306)
    6. Pani Katarzyna Kurczaba – Członek (Przewodnicząca do dnia 29.09.2020)
    7. Pani Karolina Szczerba – Członek
  2. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

    1. Pani Anna Rusin-Wak – Przewodnicząca
    2. Pan Marcin Wiśniewski – Zastępca Przewodniczącej (dnia 19.02.2019 roku Wojewoda Zachodniopomorski Zarządzeniem nr 42/2019 stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Dz.Urzęd. Woj. Zach. z dnia 19.02.2019 roku poz. 1070)
    3. Pan Rafał Topolski – Członek (Postanowienie nr 3/2020 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 13 stycznia 2020 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Dz. Urz. Woj. Zach z dnia 14 stycznia 2020 r. poz. 338)
    4. Pani Edyta Wachowicz – Członek
    5. Pani Sylwia Zagrodzka – Członek (Postanowienie nr 2/2020 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 10 stycznia 2020 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Dz. Urz. Woj. Zach z dnia 13 stycznia 2020 r. poz. 306)
    6. Pani Emilia Łaniec – Zastępcaca Przewodniczącej
    7. Pani Karolina Szczerba – Członek
    8. Pani Arleta Pietraszewska – Członek
  3. Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

    1. Pani Agnieszka Knafel – Przewodnicząca
    2. Pani Edyta Wachowicz – Zastępca Przewodniczącej
    3. Pan Sylwester Dziakowicz – Członek
    4. Pani Renata Szostak – Członek
    5. Pan Rafał Topolski – Członek (Postanowienie nr 3/2020 Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 13 stycznia 2020 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Dz. Urz. Woj. Zach z dnia 14 stycznia 2020 r. poz. 338)
    6. Pani Arleta Pietraszewska – Członek
  4. Komisja Spraw Społecznych

    1. Pan Andrzej Puławski – Przewodniczący
    2. Pan Romuald Mastalski – Zastępca Przewodniczącego
    3. Pan Paweł Datkiewicz – Członek
    4. Pan Robert Kawa – Członek
    5. Pan Krzysztof Zych – Członek

Brak załączników.

Opis zmianDataOsobaPorównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 27 listopad 2018 14:18 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. wtorek, 27 listopad 2018 14:19 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. wtorek, 27 listopad 2018 14:26 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. wtorek, 27 listopad 2018 14:32 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. wtorek, 27 listopad 2018 14:32 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. wtorek, 27 listopad 2018 14:33 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. piątek, 15 marzec 2019 10:44 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. wtorek, 16 kwiecień 2019 09:14 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. wtorek, 27 sierpień 2019 08:14 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. środa, 20 maj 2020 10:34 Robert Rusin
Artykuł został zmieniony. środa, 14 październik 2020 12:27 Robert Rusin